Webinarium dla seniorów

  • Webinarium CEDUR Informacyjna rola KNF i UKNF. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną odbędzie się 18 maja 2023 r. (10:00-14:10).
https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=81966&p_id=18

Celem webinarium jest przybliżenie roli informacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, zapoznanie z zasobami informacyjnymi strony internetowej KNF, przekazanie wskazówek dotyczących możliwości weryfikacji podmiotów oferujących usługi na rynku finansowym, zapoznanie z wymogami dotyczącymi świadczenia usług na rynku finansowym.

  • Webinarium CEDUR Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną odbędzie się 21 czerwca 2023 r. (10:00-14:10).
https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=81973&p_id=18

Celem webinarium jest zwrócenie uwagi seniorów na ryzyka związane z inwestycjami na rynku finansowym, uwrażliwienie na ryzyko oszustw oraz przybliżenie roli informacyjnej i edukacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

W załączeniu przesyłamy programy spotkań oraz grafiki informacyjne, wraz z tekstem promującym do wykorzystania na Państwa stronach.

Jednocześnie informujemy, że w 2023 roku planujemy przeprowadzenie dalszych webinariów skierowanych do uczniów oraz nauczycieli, seniorów, indywidualnych (nieprofesjonalnych) inwestorów oraz przedstawicieli instytucji ochrony praw nieprofesjonalnych uczestników rynku finansowego (w tym miejskich i powiatowych rzeczników konsumentów). Szczegółowe informacje o poszczególnych webinariach prześlemy Państwu bliżej terminów ich organizacji z uprzejmą prośbą o pomoc w upowszechnianiu informacji o nich.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: cedur@knf.gov.pl

Informatyk

Poprzedni wpis

„Nasza broń to karta wyborcza”

Kolejny wpis

Projekt „PROMIEŃ”

Skip to content