ul. 11 Listopada 88

27-660 Koprzywnica

+48 15 847 70 40

fax: +48 15 847 70 77

Menu

Pomieszczenia archiwum w budynku Urzędu Miasta i Gminy Koprzywnica już po remoncie

Zupełnie nowy wygląd zyskały pomieszczenia zlokalizowane w piwnicach budynku Urzędu Miasta i Gminy Koprzywnica, w których przechowywane są dokumenty i archiwalne materiały. Dzięki generalnemu remontowi do pomieszczenia wstawiono regały, na podłodze pojawiła się wylewka a ściany zostały odgrzybione i wymalowane.

Użytkowane przez lata pomieszczenia archiwum były w stanie fatalnym. Brak półek, leżący na podłodze gruz,  panująca wilgoć powodowały, że archiwum nie spełniało żadnych wymogów i standardów.

Potrzebę i konieczność przeprowadzenia remontu w pomieszczeniach archiwum dostrzegła nowa burmistrz Koprzywnicy Aleksandra Klubińska, która zleciła wykonanie niezbędnych robót pracownikom urzędu, którzy wykorzystując niesprzyjającą pogodę na zewnątrz remontowali pomieszczenia piwnic. Zakres przeprowadzonych prac był ogromny. Pomieszczenie archiwum zostało odwodnione. Założono centralne ogrzewanie. Wykonana została wylewka na podłodze, której wcześniej nie było. Została położona gładź, a ściany pomalowano. Na potrzeby dokumentów do archiwum wstawiono regały. 

– Ogromne podziękowania należą się  naszym pracownikom, którzy włożyli tam ogrom pracy.  O tym, jak duży był to ogrom pracy świadczy obecny wygląd pomieszczeń piwnicy, które w niczym nie przypominają tych, sprzed remontu
– powiedziała Aleksandra Klubińska,
burmistrz Koprzywnicy

Informatyk

Poprzedni wpis

Zasady odwiedzin w Specjalistycznym Szpitalu Ducha Świętego w Sandomierzu

Kolejny wpis

Zaproszenie na Sesję Rady Miejskiej Koprzywnicy

Skip to content