ul. 11 Listopada 88

27-660 Koprzywnica

+48 15 847 70 40

fax: +48 15 847 70 77

Menu

Harmonogram spisywania strat z przymrozków wiosennych 2020

Urząd Miasta i Gminy w Koprzywnicy informuje rolników, którzy zostali poszkodowani przez przymrozki wiosenne na terenie Gminy Koprzywnica, że szacowanie strat odbędzie się w wyznaczonych godzinach zgodnie z pierwszą literą nazwiska rolnika zgodnie z poniższymi wykazami.

UWAGA! Rolnicy zamieszkali w innych gminach są przyporządkowani do miejscowości, w której mają większą powierzchnię upraw.

Więcej informacji pod numerem tel.: 15-847-70-49

POSTRONNA – 16.06.2020 – Altana przy remizie w Postronnej
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B 09:00
C-D 09:30
F-J 10:00
K-Ł 10:30
M-O 11:00
P 11:30
S 12:00
T-W 12:30
Z-Ż 13:00
GNIESZOWICE – 17.06.2020 – Budynek OSP w Gnieszowicach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-B 09:00
C-D 09:30
F-G 10:30
H-K 11:00
L-O 12:00
P-R 13:00
S-T 13:30
W-Z 14:00
Świężyce – 18.06.2020 – Świetlica w Świężycach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-C 09:00
D-J 10:00
L-M 11:00
O 12:00
P-S 13:00
W-Z 14:00
Krzcin – 22.06.2020 –  Budynek OSP w Krzcinie
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B 09:00
C-D 09:30
F 10:00
J 10:30
K 11:00
L-M 11:30
N-O 12:00
P-R 13:00
S 14:00
T-W 14:30
Z-Ż 15:00
Łukowiec – 23.06.2020 – Altana w Łukowcu
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B-D 09:00
F-G 10:00
J-K 11:00
Ł-M 11:30
N-O 12:00
P 12:30
R 13:00
S-W 14:00
Koprzywnica – 24.06.2020 – UMiG w Koprzywnicy
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-B 09:00
C-D 10:00
E-F 11:00
G 12:00
J-K 13:00
L 14:00
Koprzywnica – 25.06.2020 – UMiG w Koprzywnicy
Pierwsza litera nazwiska Godzina
M-N 09:00
O-P 10:00
R-S 11:00
Ś-T 13:00
W 14:00
Z-Ż 14:30
Błonie – 29.06.2020 – Altana w parku w Błoniu
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B-C 09:00
F-G 10:00
G-J 11:00
J-K 10:30
L-M 11:00
O-P 12:00
S 13:00
T-W 14:00
Z 14:30
Trzykosy- 30.06.2020 – Budynek OSP w Trzykosach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B 09:00
C-D 09:30
F-G 10:00
K-L 11:00
M-P 12:00
R-S 13:00
T-W 14:00
Z 14:30
Ciszyca- 01.07.2020 – Budynek OSP w Ciszycy
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B-C 09:00
D-G 09:30
J-K 10:00
Ł-M 10:30
N-P 11:30
R-S 12:00
Ś-T 13:00
W-Z 13:30
Zbigniewice- 02.07.2020 – Budynek OSP w Zbigniewicach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B 09:00
D 09:30
J-K 10:00
Ł-M 10:30
P-S 11:30
W-Z 12:00
Zbigniewice Kolonia- 06.07.2020 – Budynek OSP w Zbigniewicach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-D 09:00
F-J 09:30
L-Ł 10:00
M 10:30
N-P 11:30
S-Ś 12:00
Z-Ż 12:30
Kamieniec- 07.07.2020 – Budynek OSP w Ciszycy
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-B 09:00
C-D 09:30
G 10:00
J-K 11:00
L-M 11:30
P – R 12:00
S-T 13:00
W-Z 14:00
Sośniczany – 08.07.2020 – Świetlica wiejska w Sośniczanach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-B 09:00
C-D 10:00
G-J 11:00
K 12:00
L-M 13:30
O 14:30
Sośniczany – 09.07.2020 – Świetlica wiejska w Sośniczanach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
P-R 09:00
S 10:00
T-W 11:30
Z-Ż 12:30
Niedźwice – 13.07.2020 – Świetlica wiejska w Niedźwicach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-B 09:00
C-D 09:30
F-J 10:30
M-O 11:00
P 11:30
S-Ś 12:00
W-Ż 13:00
Beszyce- 14.07.2020 – Świetlica wiejska w Beszycach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
B-D 09:00
G-K 09:30
N-P 10:30
R-S 11:00
Z-Ż 11:30
Dmosice- 15.07.2020 – Świetlica Wiejska w Dmosicach
Pierwsza litera nazwiska Godzina
A-B 09:00
C-G 09:30
K-L 10:00
P-S 10:30
U-W 11:00
Z-Ż 11:30
Zarzecze – 16.07.2020 – UMiG w Koprzywnicy
Pierwsza litera nazwiska Godzina
G-K 09:00
M 10:00
O 11:00
P-S 12:00
W-Z 13:00

Informatyk

Poprzedni wpis

Skrócony czas pracy urzędu 12.06.2020

Kolejny wpis

INFORMACJA O OTWARTYM I KONKURENCYJNYM NABORZE KANDYDATÓW NA RACHMISTRZÓW TERENOWYCH

Skip to content