ul. 11 Listopada 88

27-660 Koprzywnica

+48 15 847 70 40

fax: +48 15 847 70 77

Menu

Remonty odcinków dróg w Beszycach i Zbigniewicach-Kolonii

Do końca czerwca potrwają remonty nawierzchni dwóch odcinków dróg w miejscowości Beszyce i Zbigniewice-Kolonia, na terenie gminy Koprzywnica. O remont nawierzchni mieszkańcy tych miejscowości upominali się od kilku lat.
Nie są to duże inwestycje drogowe, ale władze gminy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców, którzy wielokrotnie wnioskowali do burmistrza o remont tych dróg. – W ubiegłym roku odbyła się lustracja w terenie, która wykazała pilną potrzebę remontu odcinków tych dróg. Niestety, nie udało się zabezpieczyć środków budżetowych. W tym roku zabezpieczyliśmy pieniądze i ruszamy z remontami – przypomina Aleksandra Klubińska, burmistrz Koprzywnicy.
Remont drogi wewnętrznej w Zbigniewicach-Kolonii będzie realizowany przy finansowym wsparciu z Funduszu Sołeckiego – 17 tysięcy złotych. Pozostałą kwotę zabezpieczono w budżecie gminy.
Droga w Beszycach będzie remontowana na odcinku 150 metrów. Remont pochłonie około 36 tysięcy złotych. Remont zostanie w całości sfinansowany z budżetu gminy Koprzywnica.
Termin zakończenia prac na drodze w Beszycach i Zbigniewicach-Kolonii: 30 czerwca 2020 rok.

Informatyk

Poprzedni wpis

Obsługa interesanta – informacje

Kolejny wpis

Bieżąca ocena jakości wody [AKTUALIZACJA]

Skip to content